Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Hulladékgazdálkodás területén tevékenységet végző cégcsoport gyöngyösi leányvállalata
munkatársat keres

Kontrolling asszisztens

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel a havi és éves zárási feladatokban
  • Adatszolgáltatás hatóságok, felügyeleti szervek részére
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése
  • Terv/tény elemzések készítése
  • Tervezési folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • MS Office (erős Excel) ismeretek
  • SAP ismeret előny
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség
  • Bérenkívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével, a megpályázni kívánt munkakör feltűntetésével várjuk.

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kontrolling asszisztens
  • Rövid pozíció név: Kontrolling asszisztens
  • Hirdető cég: Hulladékgazdálkodás területén tevékenységet végző cégcsoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Gyöngyös
  • Feladatok: Részvétel a havi és éves zárási feladatokban Adatszolgáltatás hatóságok, felügyeleti szervek részére Rendszeres és ad-hoc riportok készítése Terv/tény elemzések készítése Tervezési folyamatok támogatása
  • Elvárások: Felsőfokú gazdasági végzettség Hasonló területen szerzett tapasztalat előny MS Office (erős Excel) ismeretek SAP ismeret előny Önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-05