Tudsz és szeretsz önállóan dolgozni és az üzleti folyamatok támogatásával szeretnél foglalkozni a jövőben?

Szereted a szervezettséget és a komplex feladatokat?

Építsd velünk a karriered! - Legyél Te a

KONTROLLERÜNK!

FELADATAID LESZNEK

  • közreműködés a társaság jövedelmezőségi, hatékonysági és egyéb szempontok szerinti vizsgálatában, elemzésében és értékelésében
  • havi és éves jelentések, elemzések készítése a vállalatvezetés és szakterületek részére
  • pénzügyi jelentés, statisztikák, elszámolások, kimutatások és prezentációk készítése
  • aktív közreműködés a Transzferár dokumentáció összeállításában
  • részvétel a tárgyi eszköz leltár előkészítésében, lebonyolításában
  • folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a szervezeti egységekkel
  • költséghelyi kimutatások, riportok készítése
  • havi zárás elkészítése

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK, AMENNYIBEN

  • Felsőfokú közgazdász végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalatot szereztél hasonló munkakörben
  • Angol nyelvtudásod aktív, kommunikációképes
  • Szereted a pörgést és az összetett feladatokat, emellett a kiválóan kezeled az excel programot
  • Terhelhető és rugalmas személyiség vagy, emellett erősséged a pontosság és a precizitás

A pályázatok elbírálásakor előnyt jelent a német nyelv kommunikációképes ismerete, valamint a mérlegképes könyvelői végzettség!

JUTTATÁSAINK

  • Versenyképes bérezés, változatos munkakör egy sikeres csapat tagjaként
  • Támogató és rugalmas vezető, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, nemzetközi háttér, hosszú távú együttműködés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sárszentmihály

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.