Kedves Kontroller! Stabil munkahelyet keresel, a tudásodnak megfelelő juttatásokkal? Ha a válaszod igen, akkor ez az ajánlat neked szól, amennyiben autóipari vagy termelő vállalatnál szerzett tapasztalattal rendelkezel, valamint a szakmai angol nyelvtudásodat is napi szinten használnád. A Veszprém megyében található autóipari-beszállító vállalat, mely biztonságtechnikai eszközöket gyárt Téged keres. Jelentkezz most, légy a csapat része!

Kontroller

pozíció

Számítunk a tudásodra a következő feladatokban:

  • Havi zárások végrehajtása
  • Heti és havi előrejelzések készítése
  • Eredménykimutatások, mérlegek készítése
  • Éves beszámolók készítésében való részvétel
  • Költséghelyfelelősök havi elszámoltatása
  • Termelési produktivitás mérőrendszerének kialakítása és működtetése
  • Tervezés és terv-tény eltérés elemzések elkészítése
  • Eredményességi visszacsatolások készítése a management részére
  • Stratégiai tervezés támogatása
  • Mérőszám rendszer fejlesztése és működtetése
  • Vevői ajánlatkészítés támogatása
  • Kontrolling szolgáltatást nyújt a termelési területednek

Amivel mindenképp rendelkezned kell:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • 3-5 év kontrolling tapasztalat (autóipari vagy termelő vállalatnál)
  • Szakmai aktív angol nyelvtudás napi szintű használata szóban, és írásban
  • Számítógépes ismeretek (magas szintű Excel), access és adatbázis tudás előny
  • Precizitás, lojalitás, terhelhetőség, önálló és team munkára való alkalmasság, stressztűrő képesség

Amivel jutalmazzuk a tudásodat:

  • Versenyképes fizetés, és juttatások
  • Kötetlen munkaidő, fizetett ebédszünettel
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos, és izgalmas feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Végezetül…

Kedves jelentkező! Alig várom, hogy felvegyem veled a kapcsolatot, és többet megtudjak rólad. Ehhez csupán annyit kell tenned, hogy elküldöd legfrissebb önéletrajzodat német, angol és magyar nyelven a pozíció megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.