A Veolia a magyar energia-, víz- és hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szereplője. A vállalatcsoport mintegy 2.500 alkalmazottja számos település, intézmény és iparvállalat számára nyújt szolgáltatásokat a hatékony energiagazdálkodáshoz, víziközmű és távfűtési üzletágai pedig családok százezrei számára biztosítják az ivóvizet, és tízezrei számára a hőszolgáltatást. A Veolia Magyarország Zrt. budaörsi irodájába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Kontroller

Főbb feladatok, munkák:

    • Havi, és éves zárási feladatok elvégzése;
    • Részvétel éves tervek és várhatók elkészítésében;
    • Terv-tény költségek közötti eltérések elemzése;
    • Beruházások nyomon követése;
    • Elemzések, kimutatások készítése;
    • Rendszeres és ad hoc anyavállalati riportok készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú pénzügyi, vagy gazdasági végzettség;
    • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat;
    • Elmélyült MS Office ismeret (Excel, Pivot, adatbázis kezelés)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Nagyvállalati tapasztalat;
    • Microsoft Navision Dynamics ismeret.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag;
    • Szakmai fejlődés;
    • Támogató csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs 2040, Szabadság út 301.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Jelentkezni lehet fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel és a bérigény feltüntetésével lehet.