VÁRKAPITÁNYSÁG NONPROFIT ZRT.
Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen a
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!

Legyen Ön is tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnak!

Budapesti irodánkba

Kontroller

munkatársat keresünk.

Amennyiben szeretné pályafutását egy kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen működő vállalatnál folytatni, értékes tapasztalatokat szerezhet, vagy a már megszerzett tudását kamatoztatná, akkor itt a remek alkalom, jelentkezzen és legyen a csapatunk tagja!

Feladatok, amelyekben a közreműködését várjuk:

  • Üzleti tervezés: az éves üzleti tervezés keretein belül a társosztályok, valamint a felső vezetés részére tanácsadás és támogatás a stratégiai és operatív tervek kidolgozásában
  • Éves üzleti terv alapján havi bontású teljesítménymutatók meghatározása, a teljesítmények folyamatos értékelése
  • Havi rendszerességgel terv-tény eltéréselemzés és előrejelzés készítése. Elő- és utókalkulációk készítése az önköltségszámítási szabályzat szerint
  • Projektek költségelemzése, költségallokációk, költséghely struktúra kialakítása. Közreműködés az ár képzésben a projektek megvalósulása érdekében. Részvétel a projektek költségkalkulációiban, a kapott eredmények kiértékelése, projektek közbenső és utókalkulációja
  • Pénzügyi teljesítményekre vonatkozó elemzések, adatszolgáltatások, statisztikák készítése
  • Részvétel a havi és éves zárási folyamatokban
  • Közreműködés a társaság külső ellenőrzéseiben
  • Adatszolgáltatás különböző szakterületek részére
  • Támogatások elszámolási rendjének kialakítása. Támogatások folyamatának figyelése, szerződés szerinti bonyolítása, elszámolásának működtetése együttműködve a társosztályokkal
  • Szerződések véleményezése, adatszolgáltatások küldése a tulajdonos felé

Szükséges készségek, képességek:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS Excel használat
  • Magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, pro-aktivitás
  • Kiváló elemző képesség, összefüggésekben való gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Rendezett munkakörülmények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Változatos szakmai kihívások
  • Jól megközelíthető munkahely
  • SZÉP Kártya juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.