VAP Magyarország Kft.
Munkatársat keresünk

Kontroller

pozícióba.
Vállalatunk, a Vapiano Magyarország a világ összes kontinensén több, mint 220 étteremmel büszkélkedhet. Célunk mindenhol azonos: megvalósítani a helyet, ahol a mediterrán ételek élvezete mellett egy kicsit a hétköznapi gondokat is magunk mögött hagyhatjuk. Ezt az életérzést jeleníti meg az olasz mondás is, amelyből a Vapiano a nevét is kapta: „Chi va piano va sano e va lontano” - Aki az életet könnyedebben veszi, az jobban és tovább él. Ezt igyekszünk képviselni mindenkoron - a vállalati kultúránkban és a kollégáink körében egyaránt. Újonnan csatlakozó kontroller kollégánk munkájával szeretnénk tovább optimalizálni a vállalat pénzügyi helyzetét.

Főbb feladatok, munkák:

  • részvétel a havi forgalmi tervek készítésében,
  • operatív controlling checklist a forgalmi terv alapján az operatív vezető felé,
  • terv-tény összehasonlítások végrehajtása,
  • havi P&L riport összevetése a főkönyvvel, eltérések feltárása, elemzése, jelentése,
  • banki jelentések elkészítése,
  • éttermi és központi pénztárak felügyelete, havi ellenőrzése,
  • pénzügyi nyilvántartások készítése és vezetése,
  • bankgaranciákkal kapcsolatos ügyintézés,
  • utalási terv alapján történő működés (számlák, fizetési határidők monitorozása)
  • könyvelési anyagok ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 2 éves pénzügyi és/vagy folyamat-kontrolleri tapasztalat,
  • felsőfokú (lehetőség szerint szakirányú) végzettség,
  • magabiztos excel használati ismeret és gyakorlat,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • analizáló szemlélet, proaktív hozzáállás,
  • precíz, alapos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • gasztronómiai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés,
  • céges telefon és laptop,
  • étkezési juttatás,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • stabil vállalati háttér.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Étkezési jegy, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1025 Budapest, Szépvölgyi út 6.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - a "Jelentkezem" gombra kattintva!