A hazai tulajdonú, több, mint 20 éve sikeresen működő, fejlődésorientált

újHÁZ Építőanyag Kereskedelmi hálózat győri pénzügyi kontrolling csapatába

keresünk új munkatársat

KONTROLLER

munkakörben

Nem találsz kihívást a jelenlegi munkádban? Erősséged az önálló gondolkodás és a pro-aktív feladatvégzés? Szívesen lennél egy lelkes, összetartó csapat tagja?

Ha így van, Téged keresünk!

Feladatod lesz:

  • A vezetői információs rendszer működtetésében, fejlesztésében való részvétel;
  • vállalatirányítási rendszerből lekérdezések, kimutatások készítése;
  • kommunikáció, kapcsolattartás és szakmai egyeztetések szakterületekkel, és az újHÁZ kereskedelmi hálózat tagjaival, esetenként utazással járó találkozókon való megjelenés;
  • rendszeres vezetői riportok, kimutatások elkészítése;
  • belső- és hálózati riportok, kimutatások, döntés előkészítő elemzések készítésében való közreműködés;
  • az üzleti szakterületek támogatása információkkal;
  • kontrolling célú informatikai fejlesztésekben való szakmai részvétel;
  • vezetői prezentációk készítése;
  • tervezésben, várható előrejelzések készítésében való részvétel;
  • egyéb vezetői elvárásoknak megfelelő jelentések készítése, riportálás a menedzsment felé.

Feladatok elvégzéséhez szükségeltetik részedről:

  • Felsőfokú pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági végzettség;
  • kontrolling területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat;
  • magas szintű Excel ismeret;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • önálló, proaktív, precíz, alapos munkavégzés;
  • rugalmas, nyitott, feladatorientált személyiség;
  • rendszerépítő gondolkodásmód, elemzési képesség;
  • gyors tanulási és alkalmazkodási képesség.

Előnyt jelent:

  • Adatbáziskezelő ismeret, magas fokú informatikai ismeret;
  • üzleti intelligencia (BI) rendszerrel kapcsolatos tapasztalat.

Amiért minket válassz:

  • Versenyképes jövedelem, számos érdekes juttatással kiegészülve;
  • jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség;
  • home office napok lehetősége;
  • modern, felújított iroda, ingyenes kávé vételi lehetőséggel;
  • stabil jövőkép és 20 éves fennállási múlt;
  • fiatal segítőkész csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben magadra ismertél a fentiekben és hívást érzel a feladat elvégzése iránt egy fényképes szakmai önéletrajzzal, benne bérigény megjelölésével add tudasd velünk a „Jelentkezem” gomb megnyomása után!