Trenkwalder Kft.

Egri gyártópartnerünk számára keresünk kontrollert az alábbi feltételekkel:

Kontroller

Főbb feladatok, munkák:

  • Beruházási igények feldolgozása, beruházások tervezése
  • Rendszeres riportálás a felettes felé
  • Áttelepítések nyomonkövetése, kapcsolódó nyilvántartás vezetése
  • Beruházási adatbázis kezelése
  • Éves, negyedéves tervezés
  • Minőségügyi költségkalkuláció készítése
  • Részvétel a havi és éves zárások előkészítésében és végrehajtásában
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • MS Office Excel haladó szintű ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német és/vagy francia nyelvtudás előnyt jelent)
  • SAP ismeretek
  • Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Részvétel egy stabilan működő, bővülés alatt álló vállalat mindennapjaiban

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Eger, Magyarország