Dinamikusan fejlődő, multinacionális gyártó partnerünk budapesti pénzügyi központjába keresünk munkatársat kontrolling területre:

Kontroller

Főbb feladatok, munkák:

  • Havi zárásokban való részvétel Költséghely szintű terv-tény elemzések készítése
  • Riportok készítése
  • Önköltség-ár nyomon követése
  • Termelési kontrolling feladatok ellátása
  • Szállítói kötelezettségek nyomon követése
  • Együttműködés az európai kontrolling csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló területen, termelő/gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Ms office ismeret,
  • erős Excell tudás
  • Jó kapcsolat teremtő készség
  • Jó elemző készség
  • SAP ismeret előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet, külföldi kiküldetések és külföldi betanulási lehetőség
  • Dinamikus, támogató csapat
  • Vonzó juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Munkavégzés helye:

Budapest