A Talentis Consulting Zrt. keres, beszerzéssel és kereskedelemmel foglalkozó partnere, a Herceghalmi Kereskedőház Kft. számára kontroller munkatársat.

Kontroller

FŐBB FELADATOK:

  • Aktív részvétel riportok elkészítésében, az adatok előkészítésében, kiemelten a beszerzések területén
  • Kontrolling
  • Közreműködés az éves üzleti tervezési / előrejelzési folyamatokban
  • Kontrolling folyamatok automatizációjának, egyszerűsítésének támogatása
  • Részvétel adatbázisok és riportok kialakításában, fejlesztésében

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT, SZAKMAI ISMERETEK:

  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
  • 3 – 5 év szakmai tapasztalat
  • Precizitás, terhelhetőség, önálló és csapatmunkára való alkalmasság
  • MS Excel haladó szintű ismerete
  • Strukturált, rendszerszintű gondolkodás
  • Nyitott, proaktív személyiség

ELŐNYT JELENT:

  • Beszerzési kontrolling tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Adatbázis kezelési, lekérdezési rutin
  • Pályázatok elszámolási tapasztalat
  • Magasépítési kivitelezésnél eltöltött tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos és kihívást jelentő feladatok, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.

Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019