Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Kontroller

Feladatok:

    • Rendszeres és ad hoc riporting feladatok ellátása
    • Beszámoló készítésben és tervezésben való részvétel
    • Önköltségszámítás és költségfelosztások kezelése
    • Árazási feladatok végrehajtása
    • Vezetői adatszolgáltatások és döntés előkészítő elemzések készítése
    • Költséghelyi könyvelések nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Főiskolai/ egyetemi diploma (szakirányú)
    • MS EXCEL, Access, PowerPoint magas szintű ismerete
    • SAP FI/CO modul használatában szerzett min. 1-2 éves tapasztalat elengedhetetlen
    • Számviteli alapismeretek
    • Hasonló területen szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
    • Jó kommunikációs képesség
    • Precizitás, rendszerezési képesség
    • Jó elemző képesség, pontosság
    • Proaktív, kezdeményező személyiség
    • Terhelhetőség, nagy munkabírás
    • Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Banki környezetben szerzett tapasztalat
    • Költség kontrolling alapos ismerete

Amit kínálunk:

    • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
    • Kellemes munkakörnyezet
    • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Kapás utca 11.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai word formátumú önéletrajzát, bérigény megjelölésével.