Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Seton Hungary Kft. amerikai tulajdonú bőripari vállalat, autóipari beszállító. Magyarországon 1995 óta aktív, telephelye Jánosházán (Vas-, Zala- és Veszprém megye határán) található. Bőrszabászattal foglalkozunk, mintegy 850 alkalmazottal.

Az alábbi pozícióba új munkatársat keresünk:

KONTROLLER

Feladatok

  • Pénzügyi tervezési folyamatban és nyomon követésben való aktív részvétel (Budget, Forecast, Terv-Tény összehasonlítások stb.)
  • Napi, heti, havi és ad hoc riportok, kontrolling jelentések és kimutatások készítése
  • Havi pénzügyi záráshoz kapcsolódó kontrolling feladatok ellátása (elhatárolások, riportok stb.)
  • A havi és éves főkönyvi zárásokhoz kapcsolódó pénzügyi egyeztetések elvégzése, kapcsolattartás, egyeztetés a társosztályokkal
  • Heti cash-flow terv előkészítése
  • Pénzügyi auditokban való részvétel
  • Bejövő számlák könyvelésének ellenőrzése (főkönyv, költséghely)

Elvárás

  • Szakirányú felsőfokú, pénzügyi területen szerzett végzettség
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret
  • Analitikus, rendszerszemléletű gondolkodás, elemző készség
  • Önálló, proaktív, precíz, alapos munkavégzés
  • MS Office ismeret, magas szintű Microsoft Excel tapasztalattal (függvények, kimutatás elemzések, diagramok stb.)
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését magyar és idegen nyelvű pályázatát a "jelentkezem" gombra kattintva.

Seton Hungary Kft.
9545 Jánosháza, Jókai u. 4.
Tel.: (+36) 95 450 794
Fax: (+36) 95 551 900

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: SETON HUNGARY Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kontroller
  • Rövid pozíció név: Kontroller
  • Hirdető cég: SETON HUNGARY Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye
  • Város: Jánosháza
  • Feladatok: Pénzügyi tervezési folyamatban és nyomon követésben való aktív részvétel (Budget, Forecast, Terv-Tény összehasonlítások stb.) Napi, heti, havi és ad hoc riportok, kontrolling jelentések és kimutatások készítése Havi pénzügyi záráshoz kapcsolódó kontrolling feladatok ellátása (elhatárolások, riportok stb.) A havi és éves főkönyvi zárásokhoz kapcsolódó pénzügyi egyeztetések elvégzése, kapcsolattartás, egyeztetés a társosztályokkal Heti cash-flow terv előkészítése Pénzügyi auditokban való részvétel Bejövő számlák könyvelésének ellenőrzése (főkönyv, költséghely)
  • Elvárások: Szakirányú felsőfokú, pénzügyi területen szerzett végzettség Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret Analitikus, rendszerszemléletű gondolkodás, elemző készség Önálló, proaktív, precíz, alapos munkavégzés MS Office ismeret, magas szintű Microsoft Excel tapasztalattal (függvények, kimutatás elemzések, diagramok stb.) Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-12