A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Kontrollert

Feladatok:

  • Projektek elemzése
  • Terv-tény összehasonlítások készítése
  • Kontrollinggal kapcsolatos könyvvizsgálati feladatok
  • Havi és éves tervezésben való aktív részvétel
  • Időnyilvántartások folyamatos egyeztetése

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú, közgazdasági végzettséggel rendelkezel
  • Van már min. 1-2 éves szakmai tapasztalatod
  • Magas szintű Excel tudással rendelkezel
  • Angolul társalgási szinten beszélsz
  • Precíz és eredményorientált vagy monoton feladatok esetén is
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel

Előny, ha:

  • SAP ismerettel rendelkezel

Amire nálunk számíthatsz:

  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével, az alábbi "Jelentkezem" gombon keresztül várjuk.