A Richter Gedeon

Kontroller

    munkatársat keres
    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Gazdasági igazgatóságunkra keresünk kontroller pozícióba új kollégánkat az alábbiak szerint:

Főbb feladatok:

  • A Richter Csoport és a Richter Gedeon Nyrt. mérlegének és eredménykimutatásának elemzése;
  • konszolidált és anyavállalati tény-terv-bázis összehasonlítások készítése;
  • árbevétel-, és költség tételek elemzésében való részvétel;
  • vezetői számviteli rendszer felügyelete;
  • SAP BW alapú beszámolási rendszer kezelése;
  • ad-hoc jellegű menedzsment riportok készítése előre definiált szempontok alapján.

Követelmények, elvárások:

  • 2-3 éves kontrolling területen szerzett tapasztalat;
  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • magabiztos MS Excel tudás (függvények, Pivot)
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • precíz és megbízható munkavégzés;
  • jó elemző képesség;
  • SAP felhasználói gyakorlat nagy előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • képzési, és fejlődési lehetőség;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • szabadidő-támogatás: vállalati uszoda, konditerem és üdülők;
  • humánus, családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, ha szakmailag magára ismert és szívesen folytatná karrierét a Richternél, küldje el önéletrajzát hozzánk, fizetési igénye megjelölésével.