Az 1984-ben első japán-magyar vegyesvállalatként létrejött, és azóta is sikeresen működő Polifoam Kft. a japán tulajdonban lévő, németországi központtal rendelkező Trocellen Csoport tagja. A cégcsoport fő profilja a habosított polietilén alapú termékek gyártása és forgalmazása. Cégünk termékeit széles körben alkalmazzák a sport és fitnesz ágazatban, az építőiparban, valamint az autóipar, a csomagolás technika és az egészségügy területén.
A Budapest IX. kerületében található telephelyünkre keresünk új munkatársat

KONTROLLER

munkakörbe.

A munkakör célja:

    A vállalati kontrolling tevékenység magas színvonalú végrehajtása és fejlesztése a menedzsment megfelelő információval történő ellátása érdekében.

Feladatok:

  • havi rendszerességű zárásban való részvétel, adatok teljességének ellenőrzése
  • a német tulajdonos részére szóló, havonkénti adatszolgáltatás összeállításában való részvétel
  • a vállalatvezetés által előírt eseti gazdasági számítások és elemzések elkészítése
  • a termelés vállalati szintű kontrolling rendszerének fejlesztésében való részvétel
  • a gyártási rendelések elemzése, ellenőrzése és eltéréseinek elszámolása
  • a gyártási költségek, anyagköltségek elemzése vállalati szinten
  • költségkalkulációk, jövedelmezőségi vizsgálatok készítése
  • éves gép– és munkaóradíj, kapacitás, és kapacitás-lekötés megtervezése
  • részvétel a létszámtervezésben
  • a vezetői információs rendszer működtetésében és tovább fejlesztésében való aktív részvétel
  • a társaság önköltség-számítási szabályzatának folyamatos karbantartása, aktualizálása, az új termékek önköltségének megállapítása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi kontrolling szakirányú végzettég
  • MS Office (kiemelten az Excel) magas szintű ismerete
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Kiváló elemző- és problémamegoldó képesség
  • Rendszerszintű gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • ipari környezetben szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit nyújtunk:

    A Polifoam Kft. stabil és megbízható munkáltató, ahol nemzetközi munkakörnyezetben, mégis családias légkörben dolgozunk együtt. Az új kollégát változatos és önállóságot igénylő szakmai feladatok, fejlődési lehetőség és versenyképes juttatási csomag várja.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1097 Táblás utca 32.

Amennyiben megfelel a fentiekben leírt elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gombon keresztül.