Pipelife Hungária Kft.
  • A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Vállalatunk az ausztriai központú, a világ közel 30 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata. Debreceni központunkba munkatársat keresünk a következő pozícióba:

  • Kontroller

    Főbb feladatok, munkák:

      - Rendszeres (heti, havi, negyedéves és éves), valamint ad-hoc jelentések készítése (helyi vezetőség illetve a group részére)

      - Közreműködés havi és (negyed)éves zárásokban

      - Termék elő- és utókalkulációk készítése

      - Részvétel a tervezési és év végi előrejelzési feladatokban, elemzési feladatok elvégzése

      - Rendszeres kapcsolattartás a külföldi anyavállalattal

      - Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség

      - SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

      - MS Excel program magas szintű ismerete

      - Magyar és nemzetközi számviteli standardok (IFRS) ismerete

      - Legalább 3 év azonos munkakörben, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

      - Középfokú és magabiztos angol nyelvtudás

      - Precíz, pontos és proaktív munkavégzés képessége

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Gyártó cégnél szerzett tapasztalat

      - SAP BI rendszer ismerete

    Amit kínálunk:

      - Nagyfokú önállóság a munkavégzésben

      - Tanulási, szakmai fejlődési lehetőség

      - Határozatlan idejű foglalkoztatás

      - Stabil nemzetközi háttér

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Kontrolling
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    4031 Debrecen, Kishegyesi út 263.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria

    A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.