HM ARZENÁL ZRt.
Munkatársat keresünk

Kontroller munkatárs

pozícióba.
HM ARZENÁL Elektromechanikai Zrt. (4461 Nyírtelek, Dózsa György út 141.) azonnali belépéssel, határozatlan időre létesített munkaviszony keretében történő foglalkoztatás céljából hirdet felvételt

Főbb feladatok, munkák:

  • Kimutatások, pénzügyi elemzések, jelentések és riportok készítése, stratégiai döntésekhez megfelelő minőségű és mennyiségű adat előkészítése
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Az éves beszámoló elkészítése, az évzáráshoz tartozó analitikák készítése
  • Számviteli politika, számviteli szabályzatok frissítése
  • Közreműködés a társaság üzleti terveinek kidolgozásában
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, hatóságokkal, bankokkal
  • A munkáltató kontrolling jelentéseinek elkészítése
  • Döntéstámogatás, vezetői információ-szolgáltatás, rendszeres és ad hoc kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú számviteli/gazdasági végzettség
  • Számviteli, adó- és pénzügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • 3-5 év szakmai tapasztalat (könyvelés, kontrolling területen)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (magabiztos Excel tudás)
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Rendszerlátás, analitikus szemlélet
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk:

•    alapbér megállapodás szerint
•    cafetéria
•    munkába járási költségtérítés vagy busszal történő térítésmentes beszállítás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

4461 Nyírtelek, Dózsa György utca 121.

Önéletrajzokat magyar nyelven a "Jelentkezem" gombra kattintva bérigény megjelölésével várjuk.
Ön jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a HM ARZENÁL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztás céljából nyilvántartsa és kezelje.
A HM ARZENÁL Zrt. adatvédelmi tájékoztatója elérhető honlapunkon.

HM ARZENÁL Elektromechanikai Zrt. H-4461 Nyírtelek, Dózsa György út 121.