HB-Kapcsolószekrénygyártó Kft.
  • A német Bader csoportba tartozó, magas minőségű kapcsolószekrények és gépburkolatok gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk Kontroller munkatársat keres pécsi gyártóüzemébe.
  • Kontroller munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • Riportok, kimutatások készítése mind a magyar mind pedig a német ügyvezetés részére
      • Terv- és tényelemzések készítése, elemzése
      • Gyártási folyamatok elemzése,
      • Termelési költségek és készletek elemzése, értékelése, tervezése
      • Közreműködés hatékonyság és kapacitástervezésben
      • Éves tervek, évközi előrejelzések elkészítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum 3 éves szakmai tapasztalat termelő cégnél
      • legalább középfokú gazdasági szakirányú végzettség
      • pénzügyi beállítottság
      • magas szintű Excel tudás
      • erős társalgási szintű német nyelvtudás
      • pontos és precíz munkavégzés
      • Analitikus gondolkodás, jó kommunikációs képesség
      • Előny fémipari tapasztalat
      • ERP kulcsfelhasználói / felhasználói tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • versenyképes jövedelem
      • stabil háttér
      • fejlődési lehetőség
      • béren kívüli juttatások (prémiumrendszer)

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Kontrolling
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    7634 Pécs, Bázis köz

    Jelentkezési határidő:

    2019. 04. 25.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát!