Bader Industrie Kft.

Kontroller munkatárs

A német Bader csoportba tartozó, magas minőségű kapcsolószekrények és gépburkolatok gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk Kontroller munkatársat keres pécsi gyártóüzemébe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Riportok, kimutatások készítése mind a magyar mind pedig a német ügyvezetés részére
  • Terv- és tényelemzések készítése
  • Gyártási folyamatok elemzése
  • Termelési költségek elemzése, értékelése, tervezése
  • Készletek, készletmozgások lekérdezése, elemzése, monitorozása
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Közreműködés hatékonyság és kapacitástervezésben
  • Éves tervek, évközi előrejelzések elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat termelő cégnél
  • Legalább középfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • Pénzügyi beállítottság
  • Magas szintű Excel tudás
  • Erős társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás, jó kommunikációs képesség
  • ERP kulcsfelhasználói / felhasználói tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előny fémipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi háttér
  • Szakmai továbbképzések támogatása
  • Változatos feladatok, kihívással teli munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7634 Pécs, Bázis köz 2.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és idegen nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát!