Partnerünk egy magyar tulajdonú, szerszám-és alkatrészgyártó cég. Az ő csapatuk erősítésére keresünk

Kontroller

munkatársat.

Feladatok:

  • Középméretű gyártó cég üzleti folyamatainak elemzése, kapcsolódó jelentések készítése
  • Közreműködés a havi, éves zárási feladatokban, eredmények elemzése
  • Operáció és gyártási KPI-ok pénzügyi kontrollja, terv/tény összehasonlítás
  • Közreműködés az éves pénzügyi tervek elkészítésében
  • Részvétel a havi előrejelzések, tervek készítésében
  • Pénzügyi, hatékonysági elemzések, jelentések készítése
  • Az operatív területek szakmai vezetésének pénzügyi, gazdasági információkkal való támogatása
  • Vezetői információs rendszer működtetésének támogatása, fejlesztése
  • Az elemző munka folyamatos fejlesztése
  • Együttműködés az egyes szakmai területekkel

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Analitikus gondolkodás, elemzőkészség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (erős Excel ismeretek, függvények, kimutatások használata)
  • Gyártási területen szerzett ismeretek, tapasztalat
  • Csapatmunkára való készség és igény

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest