Elkötelezettség a fenntarthatóság, a tudatosság,
az etikus és felelős pénzügyi gondolkodásmód iránt.”

A MagNet Magyar Közösségi Bank Controlling csapata

Kontroller

munkatársat keres.

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Szakmai tudásodat folyamatosan fejlesztheted, a bank teljes működését nyomon követheted komplex feladatokon keresztül;
  • Részese lehetsz egy jó hangulatú, fiatal csapatnak;
  • Közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad, mert nyitottak vagyunk az ötleteidre;
  • Inspiráló környezetben dolgozhatsz egy szép új irodaházban, a belvárosban;
  • Ha van kutyád, őt is behozhatod;
  • Megismerheted a hazánkban egyedülálló közösségi bank küldetését és értékeit.

Az alábbi feladatokkal várunk:

  • Részt veszel a havi, negyedéves, éves controlling jelentések összeállításában és az éves üzleti tervezésben;
  • Eseti elemzéseket, kimutatásokat készítesz, modelleket állítasz össze, jövedelmezőségi számításokhoz adatokat kérdezel le és elemzed azokat;
  • Részt veszel a havi zárási és főkönyvi rekonsziliációs folyamatokban;
  • A Felügyeleti Riporting területtel együttműködve részt veszel a felügyleti jelentésekhez szükséges adatok feltérképezésében, biztosítod a controlling és felügyleti jelentések adattartalma közötti összhangot;
  • Aktívan részt veszel a controlling adatpiac és az adatok felhasználását segítő önkiszolgáló BI megoldások kialakításában.

  • Szakirányú, pénzügyi vagy számviteli területen szereztél felsőfokú végzettséget;
  • Banki és/vagy controlling területen van már 1-3 éves banki tapasztalatod;
  • Kiemelkedő Excel tudásod van (leteszteljük);
  • SQL programnyelv, Power BI ismereted pedig előnyként vesszük;
  • Munkádat pontosan, felelősségteljesen végzed;
  • Képest vagy önállóan és célorientáltan megoldani problémákat;
  • Nem jelent gondot neked több feladat párhuzamos végzése.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1062 Andrássy út 98.

Kérjük, küldd el az alábbiakat:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent felsorolt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod - a „Kontoller” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével.