A Le Bélier Zrt. piacvezető multinacionális autóipari vállalat, könnyített súlyú biztonsági autóalkatrészeket gyárt alumíniumból Európában, Amerikában és Ázsiában. Folyamatosan fejlődünk és bővülünk, új munkatársat keresünk a következő munkakörre:

Kontroller

Feladatok:

  • üzemre jellemző adatok összegyűjtése és feldolgozása
  • SAP rendszer használata, tárgyi ismerete, folyamatok kontrollálása
  • az üzem készletének folyamatos ellenőrzése, nyomon követése, fizikai ellenőrzése és értékelése
  • terv-tény eltérések elemzése, egyeztetés a költséghelyi vezetővel intézkedési terv kidolgozásában
  • jelentések készítése, adatok ellenőrzése, riportálás

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügy-számviteli végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • erős Excel ismeret
  • precizitás, pontosság, rugalmasság, határozottság
  • kreativitás, jó problémamegoldó és szervező készség
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • tapasztalatszerzés multinacionális környezetben
  • kiemelkedő cafeteria
  • hosszútávú, biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Ajka

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.