Laterex Cégcsoport

A közel 300 fős Laterex cégcsoport dinamikusan fejlődő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű építőipari cégcsoport. Tevékenységünk felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős számban építettünk ipari, kereskedelmi, lakó, egészségügyi és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottunk meg, a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően. Jelenleg kontrolling területre keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

KONTROLLER

munkakörbe

Feladatok:

  • projektek gazdasági-műszaki nyomon követése, terv-tény adatok összehasonlítás, az eltérések okainak feltárása, előrejelzés készítése;
  • költségtervek felülvizsgálata, elemzése;
  • vezetői információs rendszer működtetése
  • havi és éves beszámolók, riportok összeállítása;
  • gazdaságossági számítások, elemzések készítése, adatgyűjtés, rendszerezés;
  • szerződések, teljesítésigazolások, kiszámlázások nyomon követése, jóváhagyása
  • hatékony kommunikáció a projektvezetőkkel, partnercégekkel és alvállalkozókkal;
  • projektfelülvizsgálatokon való aktív részévétel a projekthelyszíneken.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi/gazdasági területen;
  • minimum 3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat;
  • magas szintű számítástechnikai ismeret MS Office – kiemelten az EXCEL - programok magabiztos ismerete;
  • erősen analitikus szemléletmód;
  • rendszerben való gondolkodás képessége;
  • proaktív, kommunikatív, csapatjátékos személyiség, emellett képesség az önálló munkavégzésre;
  • pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása.

Előny:

  • építőipari kontrolling területen szerzett tapasztalat;
  • számviteli ismeretek, gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • céges laptop, mobiltelefon;
  • SZÉP kártya, vidéki bejárási támogatás, egyéb jóléti juttatások;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • rendezett, igényes munkakörnyezet a Duna parton;
  • családias hangulat, összetartó csapat;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

KÉRJÜK A PÁLYÁZATBAN A BÉRIGÉNYT MEGJELÖLNI

Jelentkezés magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal a pozíció megnevezésére való hivatkozássa.