L.A.C. Holding Zrt.

IX. kerületi székhelyű LAC Holding Zrt. keres azonnali belépéssel, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással

KONTROLLER

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • a felső vezetés által meghatározott projektek stratégiai és operatív tervezése, terv-tényelemzések, előrejelzések készítése;
  • a cégcsoportba tartozó cégek tulajdonosi elvárásoknak megfelelő kontrolling működtetése;
  • az üzleti tervek, éves költségvetések elkészítése, ezek folyamatos, napi szinten történő nyomon követése, elemzése;
  • a cégvezetés információ-igényeinek ellátása napi jelentési szinten, továbbá ad-hoc riportok, beszámolók, elemzések készítésével az ideális döntéshozatal megalapozása érdekében;
  • részvétel a fejlesztési célok kialakításában, üzleti döntések előkészítésében.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú ( pénzügyi, gazdasági stb. ) végzettség
  • számítógép-kezelői ismeretek ( Excel, Word stb.)
  • Navision, JET Reports, Power BI programok ismerete előny
  • kontrolleri / számviteli gyakorlat
  • üzleti idegen nyelv ismerete előny ( angol, orosz)

A leendő munkatárssal szemben támasztott elvárások:

  • nagyfokú precizitás, önállóság és üzleti szellem
  • elemző, stratégiai gondolkodásmód,
  • jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képesség
  • kiemelt kommunikációs képesség szóban és írásban
  • dinamizmus, határozottság
  • nagy munkabírás, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

A jelentkezés során kérjük csatolni: részletes szakmai önéletrajzot a nettó fizetési igény megjelölésével.