Kontroller

Ügyfelünk, mely cég részére „Kontroller” pozícióra hirdetünk felvételt, különböző ERP rendszerek integrálásán túl Source-to-Pay folyamatok bevezetésére és optimalizálására specializálódik. Ügyfelünk olyan üzleti szolgáltató cég, amely nem csupán rendszerintegráló tevékenységet lát el, hanem az S2P üzleti folyamatokat ismerve, az ügyfél egyedi körülményeit felmérve optimális megoldásokat fejleszt ki és vezet be.  A cég jelentős szerepet tölt be regionális szinten az S2P automatizálási megoldások és az intelligens karakterfelismerés alapú adatfeldolgozási szolgáltatások terén.

Munka típusa: Teljesidős; Munkavégzés helyszíne: Budapest, XIII. kerület; Munkavégzés jellege: Otthoni/Irodai munkavégzés kombinációja

Követelmények:

  • Min. 5 éves szakmai háttér pénzügyi / kontrolling területen
  • Kiváló partneri kommunikáció, együttműködési készség a vállalat vezetőivel, kulcsszereplőivel
  • Kiemelkedő tárgyalási és prezentációs készségek
  • Erős analitikus gondolkodásmód és problémamegoldó készség
  • Önálló és strukturált munkavégzés iránti érzék, csapatjátékos attitűd
  • Kiemelkedő Excel ismeret és gyakorlat (összetett, komplex xlsx függvények)
  • Precizitás, alaposság, megbízhatóság
  • Folyékony magyar nyelvtudás, mind szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás előny
  • Magas szintű affinitás változáskezelés tekintetében – nyitottság a változásokra
  • Rugalmas, proaktív, energikus személyiség

Feladatok:

  • A cég meglévő kontrolling folyamatainak és rendszereinek menedzsmentje
  • Döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás; operatív és pénzügyi riportok készítése a cég vezetősége felé - éves, negyedéves, havi pénzügyi kimutatások készítése
  • Éves tervezés és annak folyamatos aktualizálása, terv-tény összehasonlítás, eltérések elemzése, javító intézkedésekhez kapcsolódó javaslatok tétele
  • Üzleti elemzések, vállalati döntéselőkészítő anyagok összeállítása
  • Költségek elemzése, eredményesség-számítások készítése
  • Projektek pénzügyi, gazdasági szempontú előkészítése, gazdaságossági számítások készítése
  • Szerződések, megállapodások véleményezése
  • Hatékonysági elemzések elvégzése, előrejelzések készítése
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban történő részvétel
  • Közreműködés a pénzügyi- és üzleti folyamatokra vonatkozó auditokra való felkészülésben
  • Pályázatok elszámolásában történő közreműködés
  • A pénzügyi feladatot ellátó kollégákkal való szoros, napi szintű együttműködés, kontrolling feladatok koordinációja
  • Eredmény-fókuszú vállalati teljesítmény rendszer működtetése, fejlesztése, kapcsolattartás a vezetőkkel, a teljesítmény menedzsment rendszerrel kapcsolatos feladatok koordinációja

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.