A Kischemicals Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Kontroller

Kik vagyunk?

Miskolc közvetlen közelében, Sajóbábonyban tevékenykedünk. Nemzetközi piacon működő, vegyipari vállalat vagyunk, agrokemikáliák, valamint növényvédőszer hatóanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozunk. Dinamikusan fejlődünk, közel 200 fős csapatunk nagy terveink megvalósításán dolgozik!

A fenti munkakörben a fő feladatok, melyek Rád várnak:

  • Havi zárásban való részvétel
  • Havi és éves jelentések, elemzések készítése a vállalatvezetés és szakterületek részére
  • Üzleti terv készítése, egyeztetés az illetékes kollégákkal
  • Éves tervezési folyamatban való részvétel
  • Kontrolling rendszer működtetése, karbantartása
  • Költségfelosztások készítése és könyvelése SAP-ban
  • Közreműködés a társaság jövedelmezőségi, hatékonysági és egyéb szempontok szerinti vizsgálatában, elemzésében és értékelésében
  • Közreműködés a tervteljesítések alakulásának vizsgálatában

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (közgazdasági)
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalattal bírsz
  • MS Office-t haladó szinten kezeled (kiemelten Excelt)
  • Magabiztosan beszélsz angolul (napi használata szükséges)
  • Dolgoztál már SAP-val

Előnyt jelent:

  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, támogató csapatban történő munkavégzés
  • Béren kívüli juttatások
  • Féléves teljesítményalapú bónusz
  • Egészségbiztosítás (egészségügyi problémák esetén magánorvosi és soron kívüli diagnosztikai vizsgálatok igénybevétele)
  • Telekom kedvezményes dolgozói csomag

Munkavégzés helye:

Sajóbábonyi Vegyipari Park, Miskolc közvetlen közelében

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3792 SAJÓBÁBONY, GYÁRTELEP hrsz. 024/217.

Ha a leírtak alapján magadra ismersz és cégünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessük egymást!

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű önéletrajzod bérigény megjelölésével.