Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a DELTA Csoport (www.delta.hu). 1987-ben alapított cégcsoportunk már 30 éve az ország vezető IT és irodatechnika megoldásszállítója. Üzleti fejlődésünkének köszönhetően, kiváló szakembereink körébe új Kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

KONTROLLER (kereskedelmi folyamatok)

Feladatok:

  • Kereskedői, üzletági elszámolások elkészítése/felülvizsgálata a belső szabályzatoknak megfelelően
  • Időszakos és ad hoc jellegű elemzések, kimutatások készítés ERP rendszerből nyert adatokból
  • Pontos, naprakész információk szolgáltatása az üzletági és felsővezetés részére
  • Folyamatok optimalizálása, belső ERP rendszer fejlesztési igényeinek meghatározása
  • Belső szabályzatok kialakítása folyamatos felülvizsgálata

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Naprakész számviteli- és pénzügyi ismeretek
  • Magas szintű felhasználói ismeretek az Excel és ügyviteli rendszerek terén
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Lelkesedés, kezdeményező készség, innovatív szemlélet
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség

Előnyök:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Könyvvizsgáló cégnél, vagy B2B üzleti szegmensben működő kereskedelmi cégnél kontroller munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil cég nyújtotta biztonság
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét!