A Károli Gáspár Református Egyetem

Gazdasági Igazgatósága

munkatársat keres

kontroller

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • közreműködés az intézmény költségvetési tervezésében,
  • napi, havi, negyedéves, éves kontrolling-jelentések készítése,
  • terv-tény adatok nyomon követése, elemzés a költségvetés és az eredményesség alakulásáról,
  • pénzügyi jelentés, statisztikák, elszámolások, kimutatások és prezentációk készítése,
  • folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a szervezeti egységekkel,
  • a rá osztott terület kontrolling-feladatainak önálló ellátása,
  • részvétel a kontrolling-rendszer működtetésében, paraméterezésében.

Elvárások:

  • főiskolai/egyetemi (közgazdász) végzettség,
  • legalább 10 éves kontrolling-tapasztalat,
  • profi Excel-, magabiztos Word-tudás,
  • precíz, pontos, megbízható személyiség,
  • proaktív és önálló munkavégzés,
  • határozott és kommunikatív személyiség,
  • rugalmasság és terhelhetőség,
  • magabiztos számviteli tudás,
  • adatelemző képesség.

Előny:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • EOS ügyviteli rendszer ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

A jelentkezéshez csatolni kell:

- fényképes önéletrajz,

- fizetési igényt tartalmazó motivációs levél.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.