Az Intersnack Magyarország Kft.,
Magyarország vezető snack gyártója (Chio, Pom-Bär) budapesti központjába keres

KONTROLLER

munkatársat

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A vállalat költségeinek, hatékonysági mutatóinak folyamatos figyelemmel követése, és elemzése, a marketing és a kereskedelmi terület munkájának támogatása
  • Rendszeres (havi/heti) és ad-hoc jelentések időben és megfelelő minőségben történő elkésztése,
  • Havi / éves zárási munkákban támogatja a pénzügyi terület munkáját
  • A kontrolling csapat tagjaként szorosan együttműködik a társosztályokkal az információáramlás, riportolási folyamatok egyszerűsítése, és gyorsítása érdekében
  • Éves, és stratégia tervek készítésében aktív részvétel
  • Több osztályt érintő feladatok esetén koordinálja és összefogja a társosztályok közötti munkát
  • A kontrolling felelőssége alá tartozó ERP/management információs rendszer beállítások, törzsadatok módosítások koordinációja

A jelentkezéshez szükséges elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügyi/számviteli vagy kontrolling szak)
  • Kiváló MS Office ismeretek (Excel és Power Point, Office)
  • Elemző készség, pontos, kreatív és proaktív személyiség
  • 2-3 éves pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.