HOTEL BALNEO KFT.

Csatlakozz hozzánk

Kontroller

pozícióba!

Fő feladat:

  • A cégcsoporthoz tartozó szállodák és vendéglátó-egységek pénzügyi adminisztráció

Feladatok:

  •  Havi jelentések, eredmény prognózisok elkészítése és riportolás, management és tulajdonos részére
  • Pontos és teljes jelentések készítése az osztályok munkájáról: cash flow, mérleg, Profit & Lost, egyéb napi, heti és havi jelentések
  • A készlet-ellenőrzési rendszer létrehozása és beállítása
  • Havi terv-tény adatok visszamérése, prezentálása
  • Éves pénzügyi terv összeállítása
  • Folyamatos együttműködés, egyeztetés a cég vezetőivel, számviteli és egyéb szakmai területekkel
  • Statisztikai adatszolgáltatások

Elvárások:

  • Minimum középfokú számviteli végzettség és számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat, analitikus gondolkodás
  • Legalább egyéves tapasztalattal a szállodai számvitel és az irányítási kapacitás területén
  • MS Word, Excel magas szintű felhasználói ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, kommunikációs és együttműködési készség

Előnyt jelent továbbá:

  • Hostware ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, nemzetközi munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3400 Mezőkövesd

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!