Fonyódi Ásványvíz Kft. (FONYÓDI ÁSVÁNYVÍZ KFT)

Kontroller

Főbb feladatok, munkák:

    -Pénzügyi vezető munkájának támogatása;

    -Tervezési és zárási folyamatokban való aktív részvétel;

    -Eredmények, változások elemzése, összehasonlítva az előző évvel és előrejelzésekkel;

    -Rendszeres pénzügyi és egyéb kimutatások készítése

    -Kapcsolattartás a társosztályokkal (kereskedelem, termelés, logisztika), valamint az anyavállalattal;

    -Társosztályok gazdasági információkkal való ellátása;

    -Rendszeres pénzügyi és egyéb kimutatások készítése;

    -Konszolidált beszámolók, kimutatások készítése;

    -Időszakos és ad hoc jellegű elemzések, riportok és prezentációk elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    -Felsőfokú gazdasági végzettség;

    -Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;

    -Angol kommunikáció szintű ismerete;

    -Magas szintű felhasználói ismeretek az Excel és ügyviteli rendszerek terén;

    -Kiváló elemző és problémamegoldó készség;

    -Megbízható, önálló munkavégzés;

    -Jó együttműködési és kommunikációs készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Kimagosló angol nyeltudás

    Többéves tapasztalat

Amit kínálunk:

    Versenyképes bérezés

    Kedves csapat és pozitív légkör

    Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8640, FONYÓD BÉZSENYI utca 1..