Kecskeméti kontrolling csapatunk bővítésére keresünk, lelkes,

kontroller

munkatársat.

FELADATOK:

  • Költség-kontroll a magyarországi telephelyek részére, költséghely szintű terv-tény eltérések elemzése
  • Részvétel a havi zárási munkálatokban, riportok készítése
  • Szállítói kötelezettségek tisztázása, nyomon követése
  • Beszerzési ár-eltérések kezelése, átlagár javítása
  • Önköltségi árak folyamatos nyomon követése
  • Aktív részvétel vállalatirányítási rendszer pénzügyi moduljának folyamatos karbantartásában, fejlesztésében
  • Termelési kontrolling feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év elsősorban Multinacionális vállalatnál szerzett kontrolling tapasztalat
  • Kommunikációképes (legalább középfokú) német nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség (mérlegképes könyvelői végzettség előny)
  • Magas szintű MS Excel ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabilitás
  • Jó hangulatú közösség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A pályázati anyagot az alábbi e-mail címre kérjük a pozíció pontos megjelölésével.