A 2019-es évben családbarát munkahely címet elnyert Budapesti Gazdasági Egyetem Magyarország egyik meghatározó felsőoktatási intézménye. A három budapesti és egy zalaegerszegi karból álló, több mint 800 fős dolgozói létszámmal rendelkező BGE

KONTROLLER

munkatársat keres.

FELADATOK:

  • az Egyetem költségvetésének előkészítésében, a karok előirányzatai kimunkálásában való közreműködés,
  • az év végi számszaki beszámoló, a beszámolót alátámasztó szöveges indoklás elemzéseihez szükséges kimutatások összeállításában közreműködés,
  • az előirányzatgazdálkodással kapcsolatos feladatok végrehajtásában együttműködés (közreműködik az évközi előirányzat módosítások SAP rendszerben történő könyvelésében, a Karok részére történő tájékoztatás összeállításában; segíti a szervezeti egységek munkáját, a szükséges tájékoztatások megadása az előirányzatgazdálkodással kapcsolatban),
  • a gazdálkodással összefüggő, döntést előkészítő elemzések, kimutatások összeállításában való közreműködés.

ELVÁRÁSOK:

  • mérlegképes könyvelői szakképzettség és/vagy felsőfokú szakirányú végzettség,
  • kontrolling és/vagy számviteli területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások).
  • elemzőképesség,
  • logikus gondolkodásmód,
  • precíz munkavégzés,
  • együttműködési készség,
  • problémamegoldó képesség,
  • magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy,
  • büntetlen előélet, illetve nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt.

KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • költségvetési szervnél kontrolling vagy számviteli területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • angol nyelvtudás.

AMIT AJÁNLUNK:

  • stabil munkáltatói háttér,
  • béren kívüli juttatási csomag,
  • modern munkakörnyezet,
  • nyelvtanulási lehetőség,
  • utazási kedvezmény,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony 4 hónap próbaidő lejártát követően.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    Budapesti Gazdasági Egyetem, Gazdasági Igazgatóság, Gazdasági Főosztály, Kontrolling Osztálya, 1149 Budapest, Buzogány u. 11-13.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Buzogány u. 11-13.

JELENTKEZÉSHEZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK:

Kérjük, jelentkezésében jelölje meg a pozíció nevét: kontroller, valamint csatolja az alábbi dokumentumokat:

  • szakmai önéletrajz bérigény megjelöléssel,
  • iskolai végzettséget igazoló dokumentumok,
  • nyilatkozat arról, hogy a kiválasztási eljárásban résztvevő személyek személyes adatait a kiválasztási eljárással összefüggésben megismerhetik, és kezelhetik.

  • A munkakör betöltéséhez 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány szükséges.

    Jelentkezését Timkó Zsuzsanna HR referens részére várjuk.