Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Kontroller

    Budapest

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

    Köszöntünk a Bosch világában.

    A Bosch Rexroth AG a Robert Bosch GmbH száz százalékos tulajdonú leányvállalata, világszerte a hajtás, vezérlés és mozgatás valamennyi releváns technológiai területének szakértője: a mechanikától, a hidraulikán át egészen az elektronikáig. A hajtás- és vezérléstechnika területén a Rexroth biztos partner, aki a gép- és berendezésgyártók valamennyi igényét képes átfogó termék- és rendszerkínálatával kielégíteni.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

  • Projekt kontrolling feladatok ellátása
  • Költség- és árrés-elemzés
  • Havi és éves zárásokban való részvétel
  • Kontrolling döntések előkészítése, elemzések készítése, új javaslatok megfogalmazása
  • Nemzetközi partnerekkel való kapcsolattartás

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Legalább 3-4 év kontrolling tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági, ideálisan pénzügyi/kontrolling végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, előny ha emellett németül is tudsz
  • SAP ismeret

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    Rugalmas munkaidő, juttatások és szolgáltatások, gyermekgondozási támogatások, orvosi szolgáltatások, dolgozói kedvezmények, különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek, helyi parkolás, étkeztetés, helyi tömegközlekedési lehetőségek, tér a kreativitásnak, városi infrastruktúrák

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Váltsd valóra!

Referenciaszám DCHU_CTG – Jelentkezz e-mailben!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kontroller
  • Rövid pozíció név: Kontroller
  • Hirdető cég: Bosch Csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Projekt kontrolling feladatok ellátása Költség- és árrés-elemzés Havi és éves zárásokban való részvétel Kontrolling döntések előkészítése, elemzések készítése, új javaslatok megfogalmazása Nemzetközi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Elvárások: Legalább 3-4 év kontrolling tapasztalat Felsőfokú gazdasági, ideálisan pénzügyi/kontrolling végzettség Tárgyalóképes angol nyelvtudás, előny ha emellett németül is tudsz SAP ismeret
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-18
Állás, munka még: Bosch Csoport>