Belfry PE Kft.

Belfry PE Kft. egy technológiai vállalat, amely átfogó, nemzetközi tapasztalattal rendelkezik teljeskörű infrastrukturális beruházások és hálózatépítési projektek megvalósításában. 2009-től van jelen a magyar piacon, elsősorban gyenge- és erősáramú hálózatok kivitelezésével és kapcsolódó építőmérnöki munkák végzésével.

Társaságunk árbevétele az alapítást követő évek magyar építőipari recessziója ellenére is folyamatosan nőtt, szakértelmünk és tapasztalataink lehetővé teszik, hogy a nemzetközi piacon is sikerrel álljunk helyt.

Kontroller

Főbb feladatok, munkák:

    • számviteli adatokból, belső nyilvántartásokból havi kontrolling jelentések készítése
    • heti pénzügyi riportok összeállítása
    • pénzügyi adatok elemzése
    • üzleti tervezési folyamatban való részvétel
    • cash-flow készítés
    • ad-hoc kimutatások készítése, tervezés
    • kontrolling vezető munkájának folyamatos támogatása
    • szoros együttműködés a pénzügyi és a gazdasági területtel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • szakirányú felsőfokú végzettség (főiskola/egyetem)
    • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
    • kitartás/koncentrálóképesség
    • haladó szintű számítógépkezelői ismeretek, aktív Excel gyakorlat
    • pontos, precíz, alapos, gyors munkavégzés
    • analitikus, logikus gondolkodás, proaktív szemlélet
    • terhelhetőség, elkötelezettség
    • analitikus gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt előnyt jelent

Amit kínálunk:

    • önállóság, folyamatos fejlődési lehetőség
    • aktív részvétel a cég működésében és annak fejlesztésében
    • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1016 Budapest, Hegyalja út 7-13.

Ha úgy érzi találkoznak elképzeléseink a pozícióval kapcsolatban, fényképes önéletrajzát, a havi bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk.