Belfry PE Kft.
  • Belfry PE Kft. egy technológiai vállalat, amely átfogó, nemzetközi tapasztalattal rendelkezik teljeskörű infrastrukturális beruházások és hálózatépítési projektek megvalósításában. 2009-től van jelen a magyar piacon, elsősorban gyenge- és erősáramú hálózatok kivitelezésével és kapcsolódó építőmérnöki munkák végzésével.

    Társaságunk árbevétele az alapítást követő évek magyar építőipari recessziója ellenére is folyamatosan nőtt, szakértelmünk és tapasztalataink lehetővé teszik, hogy a nemzetközi piacon is sikerrel álljunk helyt.

  • Kontroller

    Főbb feladatok, munkák:

      • számviteli adatokból, belső nyilvántartásokból havi kontrolling jelentések készítése
      • heti pénzügyi riportok összeállítása
      • pénzügyi adatok elemzése
      • üzleti tervezési folyamatban való részvétel
      • cash-flow készítés
      • ad-hoc kimutatások készítése, tervezés
      • kontrolling vezető munkájának folyamatos támogatása
      • szoros együttműködés a pénzügyi és a gazdasági területtel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • szakirányú felsőfokú végzettség (főiskola/egyetem)
      • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
      • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
      • kitartás/koncentrálóképesség
      • haladó szintű számítógépkezelői ismeretek, aktív Excel gyakorlat
      • pontos, precíz, alapos, gyors munkavégzés
      • analitikus, logikus gondolkodás, proaktív szemlélet
      • terhelhetőség, elkötelezettség
      • analitikus gondolkodás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt előnyt jelent

    Amit kínálunk:

      • önállóság, folyamatos fejlődési lehetőség
      • aktív részvétel a cég működésében és annak fejlesztésében
      • versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Kontrolling
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1016 Budapest, Hegyalja út 7-13.

    Ha úgy érzi találkoznak elképzeléseink a pozícióval kapcsolatban, fényképes önéletrajzát, a havi bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk.