Az AMC Networks Central and Northern Europe vezető nemzetközi médiavállalat, melynek jelenlegi portfóliójába az alábbi csatornák tartoznak: AMC, Jim-Jam, Film Mánia, Film Café, Film+, Minimax, Megamax, SPORT1, SPORT2, Spektrum, Spektrum Home, Sundance, TV Paprika.
Cégünk Kontrolling osztálya az alábbi munkakörbe új munkatársat keres

Kontroller

Feladatok:

  • A cég terv-tény adatainak, költségeinek és bevételeinek elemzése, javaslattétel
  • Költséghatékonyság, javító ötletek, javaslatok kidolgozása az üzleti részleggel együttműködve
  • A pénzügyi folyamatok és ellenőrzések gyakorlatának kidolgozása
  • A megfelelő és időszakos pénzügyi elemzések elkészítése
  • A havonta készülő riportok, mérleg és eredménykimutatás elemzése, értékelése
  • A cég többi munkatársával aktív párbeszéd folytatása az üzleti folyamatok fejlesztéséért az eredmény és az üzleti hozzáadott érték növeléséért
  • Adott területek, csatornák ill. üzletágak átfogó, komplex pénzügyi felügyelete, kontrollingja
  • Részvétel a rövid- és hosszútávú pénzügyi tervek kidolgozásában, a cég büdzséjének elkészítésében, valamint a tervekhez viszonyított teljesítés ellenőrzésében
  • A CFO-val és a controlling managerrel együttműködni új pénzügyi rendszerek kidolgozásában és végrehajtásában, a jelentési és konszolidációs folyamatok megerősítésében

Téged keresünk ha:

  • Legalább 3-4 éves releváns területen szerzett tapasztalatod van
  • Tervezési, előrejelzési és US GAAP-ben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztosan használod az angolt
  • Az Excelt jól ismered
  • Képes vagy tartani a szűk határidőket
  • Munkavégzésed mindig pontos
  • Kiváló problémamegoldó és analitikus képességed van

Cserébe:

  • Fiatalos, pörgős csapatot
  • Felelősségteljes, teljes munkaidős állást
  • és szakmai fejlődésre való lehetőséget kínálunk

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben magadra ismertél az alábbi email címre várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat.