Kontroller

Feladatok:

  • Részt vesz az anyavállalat felé havi rendszerességgel, illetve eseti jelleggel teljesítendő pénzügyi-, számviteli jelentések elkészítésében, igazgató által kijelölt feladatokban
  • Az illetékes területek vezetőivel együtt részt vesz a tervezési folyamatokban, a különböző időtávra vonatkozó tervek összeállításában, az összesített adatokat továbbítja a gazdasági igazgató felé.
  • A Társaságnál alkalmazott rendszerben elvégzi a szükséges adatrögzítéseket, illetve ellenőrzéseket, részt vesz az elkészült jelentések elemzésében.
  • Részt vesz a projekt-kontrolling feladatok kidolgozásában, megvalósításában.
  • Részt vesz a projektek megvalósulás közbeni, illetve utólagos elemzésében.
  • Részt vesz az illetékes területek felé való kontrolling adatszolgáltatásában, elkészíti a kapcsolódó költségfelosztásokat.
  • Egyéb gazdasági elemzéseket, kimutatásokat készít a társaság tevékenységéről.
  • Részt vesz a pénzügyi és számviteli folyamatok szervezésében, koordinálásában.
  • Junior kontroller/ Üzemi kontroller szakmai irányítása
  • Feladatai során szorosan együttműködik a főkönyvelővel és a felső vezetéssel.

Elvárások:

  • gyártó környezetben szerzett minimum 1 éves munka tapasztalat
  • integrált vállalatirányítási (ERP) rendszer ismerete szükséges a pozíció sikeres betöltéséhez
  • angol nyelv ismerete
  • határozott, magabiztos fellépés
  • önállóan és csapatban egyaránt otthonosan mozog
  • nyitott, proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • szakmailag felkészült, támogató csapat
  • Fizetés: versenyképes; megegyezés szerint

    Munkaidő: Napi 8 óra
    Az állás kezdésének várható időpontja: 2019.04.01

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben álláshirdetésük felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát bérigényének megjelölésével küldje el.