Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az ecélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Konstruktőr

thyssenkrupp Presta Hungary Ltd., location Debrecen

600 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

Feladatok:

  • Üzemi eszközök és szerszámok tervezése
  • Szoros együttműködés a fejlesztéssel és a gyártással
  • Folyamatoptimalizálások végrehajtása
  • Ennek keretében javítást célzó projektek megvalósítása
  • Részvétel különböző projektcsapatok munkájában

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Fémmegmunkáló gyártóüzemben szerzett, tervezői tapasztalat
  • MS-Office, valamint SAP ismeret
  • Solid Works alapos ismerete
  • A meleg-/és hidegalakítás, valamint a szerszám- és anyagismeret területén szerzett ismeretek előnyt jelentenek.
  • Minimum középszintű angolnyelv-tudás (német nyelv kellő ismerete előnyt jelent)

Személyiség:

  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Önálló proaktív munkavégzés, rugalmasság

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el magyar nyelvű önéletrajzod.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, ÉS VEZESD KARRIERED ÚJ UTAKRA!

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

thyssenkrupp Presta Hungary Kft.
A thyssenkrupp Technologies Company
1113 Budapest, Daróci út. 1-3., | Tel.: +36 (1) 505-9159 | Fax: +36 (1) 505-9101 | www.thyssenkrupp-presta.hu

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ThyssenKrupp Presta Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Konstruktőr
  • Rövid pozíció név: Konstruktőr
  • Hirdető cég: ThyssenKrupp Presta Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Üzemi eszközök és szerszámok tervezése Szoros együttműködés a fejlesztéssel és a gyártással Folyamatoptimalizálások végrehajtása Ennek keretében javítást célzó projektek megvalósítása Részvétel különböző projektcsapatok munkájában
  • Elvárások: Gépészmérnöki diploma Fémmegmunkáló gyártóüzemben szerzett, tervezői tapasztalat MS-Office, valamint SAP ismeret Solid Works alapos ismerete A meleg-/és hidegalakítás, valamint a szerszám- és anyagismeret területén szerzett ismeretek előnyt jelentenek. Minimum középszintű angolnyelv-tudás (német nyelv kellő ismerete előnyt jelent)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.21