Veszprém megye egyik vezető termelője keresi lelkes munkatársát a lent említett pozícióra. Vegyen részt a csúcstechnológiás common rail rendszerek és vezetékek gyártásának minőségi folyamatában.

Konstruktőr

Feladatok:

  • Új projektekben való részvétel a koncepciótól a szériabevezetésig
  • A jövőbeli projektek alkatrészeinek tervezése, modellezése Siemens NX programban
  • Szoros együttműködés a P+P csoport fejlesztési központjával
  • Műszaki dokumentációk (darabjegyzék, műszaki változások, rajzok) előállítása

Elvárások:

  • Lezárt felsőfokú tanulmányokkal rendelkezik gépészmérnök szakon
  • Német vagy angol nyelv ismerete erős kommunikációs szint
  • Új termékek tervezésében szerzett tapasztalat
  • CAD tervezőprogram ismerete
  • Nyitott a belföldi és külföldi utazásokra
  • Csapatszellem, elemző és komplex gondolkodásmód

Előny:

  • Ajka környéki lakhely
  • Siemens NX tervezőprogram ismerete

Amit ajánlunk:

  • Cafeteria juttatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Támogatott munkahelyi meleg étkezés

Amit tőled várunk:

  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Főiskolai végzettség az adott területen
  • Angol nyelvtudás (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német nyelvtudás (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Önálló, precíz munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Ajka

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, illetve a pozíció megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.