Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
OSG HUNGARY KFT.

Az OSG Hungary a dekorációk és a nagyformátumú nyomtatás specialistája az egyik legnagyobb gyártási kapacitással és tapasztalattal rendelkező vállalat Magyarországon és Közép-Kelet európai régióban.

A társaság nagyformátumú digitális nyomtatással készülő termékeinek (bel- és kültéri dekorációs termékek, eladáshelyi reklámeszközök –POS display-ek) grafikai tervezésére keresünk KONSTRUKCIÓS TERVEZŐ

munkatársat

Konstrukciós tervező

Főbb feladatok, munkák:

    • kostrukciós minták tervezése
    • 2D, 3D látványtervek készítése
    • próbadarabok tervezése / igény esetén összeállítása
    • igényeknek megfelelő termékfejlesztés
    • elkészített minta alapján javaslattétel a végleges gyártási technológiára
    • nézőképek készítése, nyomdai anyagok, felterítések ellenőrzése, készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • van releváns szakmai tapasztalatod,
    • középfokú végzettséggel rendelkezel, előnyt jelent, ha van ipari formatervező képzettséged
    • magabiztosan használod az Impact Designer Professional szoftvert
    • előnyt jelent, ha dolgoztál már 3D grafikai programmal
    • komplex rendszerekben, folyamatokban gondolkodsz
    • képes vagy önállóan dönteni
    • nyitott vagy új lehetőségekre, folyamatos fejlődésre vágysz

Amit kínálunk:

    • modern munkakörnyezet;
    • dinamikus, fiatalos csapat;
    • változatos munka, fejlődési lehetőség
    • versenyképes fizetés és juttatási csomag
    • hosszú távú munkalehetőség egy nagy múltú cégnél

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Nyomdász
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1044, BUDAPEST ÍVES út 8.

Ha kedvet érzel, hogy része legyél egy díjnyertes termékeket terrvező csapatnak, küldd el enkünk fényképes önéletrajzodat.

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: OSG HUNGARY KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Konstrukciós tervező
  • Rövid pozíció név: Konstrukciós tervező
  • Hirdető cég: OSG HUNGARY KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IV. kerület
  • Feladatok: kostrukciós minták tervezése 2D, 3D látványtervek készítése próbadarabok tervezése / igény esetén összeállítása igényeknek megfelelő termékfejlesztés elkészített minta alapján javaslattétel a végleges gyártási technológiára nézőképek készítése, nyomdai anyagok, felterítések ellenőrzése, készítése
  • Elvárások: Jelentkezz hozzánk, ha van releváns szakmai tapasztalatod, középfokú végzettséggel rendelkezel, előnyt jelent, ha van ipari formatervező képzettséged magabiztosan használod az Impact Designer Professional szoftvert előnyt jelent, ha dolgoztál már 3D grafikai programmal komplex rendszerekben, folyamatokban gondolkodsz képes vagy önállóan dönteni nyitott vagy új lehetőségekre, folyamatos fejlődésre vágysz
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.11