STX HORSEBOXES Kft.

Csatlakozz hozzánk

Konstrukciós mérnök

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Hegesztett acélszerkezetek tervezése
  • Hidraulikus, pneumatikus, elektromos mozgató mechanizmusok tervezése
  • Gépészeti elemek tervezése
  • Gyártástámogatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 5 év tapasztalat gépészeti konstrukcióban
  • Felépítmény vagy jármű tervezési tapasztalat
  • Főiskolai / egyetemi gépészmérnöki diploma
  • 3D tervező szoftver ismerete (Solidworks előny)
  • Innovatív, dinamikus, motivált személyiség
  • Képesség csapatmunkára
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Részvétel sok területet érintő, különleges prémium termék fejlesztésében
  • Folyamatos kihívások az egyedi terméknek köszönhetően
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Szakmai és egyéb továbbképzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Köles utca 5.

Jelentkezésedhez kérlek csatold önéletrajzodat bérigény megjelölésével!