Trenkwalder Kft.

Partnerünk megbízásából várjuk jelentkezésed az alábbi munkakörökbe:

Könnyű fizikai munka

Gyöngyös, Heves

A termékek a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán vezető szerepet töltenek be. A cég termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti. A mintegy 350 főt foglalkoztató cég termékei észrevétlenül épülnek be az élet számos területére.

Könnyű fizikai munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel az elektronikai eszközök gyártásában és összeszerelésében
  • Különféle mérési, ellenőrzési, alkalmanként csomagolási feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezz legalább alapfokú iskolai végzettséggel
  • Legyen jó kézügyességed a kisebb összeszerelési műveletekhez
  • Tudd vállalni a hétfőtől-péntekig tartó, 3 műszakos munkarendet

Amit kínálunk:

A krízishelyzetek mindenkiből a maximumot hozzák ki. A Trenkwalder gondoskodik arról, hogy a jelenlegi helyzetben munkavállalóink biztonságban érezzék magukat a munkaerőpiacon. Ha minket választasz, biztosan számíthatsz a stabil nemzetközi háttérre, a rugalmasságra, és a jövőben felmerülő kérdéseidre adott pontos és gyors válaszokra!

Kiemelkedő bércsomag:

  • Bruttó 274.000-354.000 Ft. közötti havi bérezés
  • Jó hangulatú, összetartó csapathoz tartozhatsz
  • Hosszú távú munkalehetőség, akár a nyugdíjt követően is
  • A betanulást és beilleszkedést mentorprogram biztosítja
  • Klimatizált, tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Abasár, Adács, Aldebrő, Atkár, Bátonyterenye, Boconád, Detk, Domoszló, Ecséd, Feldebrő, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Hatvan, Hort, Jászárokszállás, Karácsond, Kál, Kápolna, Kisnána, Lőrinci, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Mátraszőlős, Nagyfüged, Nagyréde, Pálosvörösmart, Pásztó, Petőfibánya, Rákóczibánya, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Ságújfalu, Szalmatercs, Szűcsi, Tar, Tarnaméra, Vámosgyörk, Vécs, Verpelét, Visonta

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös