Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

KŐMŰVES

Hirdetés szövege:

    A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.

    VERSENYKÉPES FIZETÉSSEL

    KŐMŰVES
    Munkatársat keres
    Csepel közigazgatási területén lévő Városgazda Zrt. telephelyein

    Foglalkoztatás jellege:
    Teljes munkaidős állás, 8 órás munkaidőkeretben történő alkalmazással

    Megbízás időtartama:
    Határozatlan idejű munkaviszony

    Illetmény, juttatások:
    Bérezés: megegyezés szerint
    Béren kívüli juttatás: a mindenkor hatályos belső szabályozás szerint

    Jelentkezési feltételek:
    Büntetlen előélet
    B kategóriás jogosítvány

    Elvárások:
    Szakirányú szakmai tapasztalat
    Minőségi munkavégzés
    Felelősségvállalás, önálló munkavégzés
    Megbízhatóság

    Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások
    Szakmai önéletrajz, amelyben kérjük, a munkakör megnevezését tüntesse fel
    Szakmai végzettséget igazoló bizonyítvány másolata

    Elbírálásnál előnyt jelent:
    Hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat, tapasztalat

    A munkakör betölthetőségének időpontja:
    Azonnal

    e-mailben a "jelentkezem" gombra kattintva.

    Személyesen ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) munkanapokon: hétfőtől csütörtökig 08:00-tól 16:00-ig és pénteken 08:00-tól 12:00-ig

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Kőműves
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kőműves
  • Hirdető cég: Csepeli Városgazda Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. VERSENYKÉPES FIZETÉSSEL KŐMŰVES Munkatársat keres Munkavégzés helye:Csepel közigazgatási területén lévő Városgazda Zrt. telephelyeinFoglalkoztatás jellege:Teljes munkaidős állás, 8 órás munkaidőkeretben történő alkalmazássalMegbízás időtartama:Határozatlan idejű munkaviszonyIlletmény, juttatások:Bérezés: megegyezés szerintBéren kívüli juttatás: a mindenkor hatályos belső szabályozás szerintJelentkezési feltételek:Büntetlen előéletB kategóriás jogosítványElvárások:Szakirányú szakmai tapasztalatMinőségi munkavégzésFelelősségvállalás, önálló munkavégzésMegbízhatóságJelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások Szakmai önéletrajz, amelyben kérjük, a munkakör megnevezését tüntesse felSzakmai végzettséget igazoló bizonyítvány másolataElbírálásnál előnyt jelent:Hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat, tapasztalatA munkakör betölthetőségének időpontja: AzonnalJelentkezés módja:e-mailben a "jelentkezem" gombra kattintva.Személyesen ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) munkanapokon: hétfőtől csütörtökig 08:00-tól 16:00-ig és pénteken 08:00-tól 12:00-ig
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-07