Az E.ON Energiakereskedelmi Kft. munkatársat keres Budapestre, az alábbi pozícióba:

Komplex ügyfelek értékesítési menedzser

Feladatok:

  • A szegmens termékeinek értékesítése a szervezeti egység éves terveinek teljesítése céljából.
  • Kapcsolattartás a közigazgatási szegmens ügyfeleivel.
  • Javaslattétel a termékek árazására vonatkozóan (projekt- tervezés, árazás, projekthez köthető ügyfél-kommunikáció kialakítása).
  • Aktív részvétel a közigazgatási termékportfólió naprakészen tartásában, fejlesztésében, illetve új termék és üzleti lehetőségek felkutatásával és az ügyféligények becsatornázásával támogatja a termékfejlesztési folyamatokat.
  • Támogatja a nagyköveteket és közigazgatási képviselőket az ügyféltárgyalásaikon, szakmai rendezvényeken.
  • Koordinálja a projektre kialakított csapat munkáját a sikeres értékesítés céljából.
  • Értékesítési munkájával segíti a lokális termékimplementáció(ka)t, támogatja a termékmenedzser munkáját.
  • Biztosítja, hogy a cégen és cégcsoporton belüli együttműködések során kielégítésre kerüljenek a közigazgatási ügyfelek igényei.
  • Rendszeresen kapcsolatot tart az ügyfélkörén túl a termékek értékesítése kapcsán a belső és külső együttműködő partnerekkel.
  • A projekt végeztével annak életútját nyomon követi, rendszeresen konzultál annak fenntartójával, üzemeltetőjével a működés tapasztalatairól és azokat visszacsatornázza a termékfejlesztésbe.
  • Aktívan részt vesz a projektekhez kapcsolódó tendereken és közbeszerzésekben történő sikeres értékesítés előkészítő munkálataiban, ajánlatokat készít.
  • Esetileg támogatja a települési felmérést végző Közvilágítási megoldások mérnök szakértékesítő terepi munkáját.
  • Árazási döntéseket előkészít és véleményeztet, megtérülés számításokat készít, szerződéseket előkészít és ellátja azok társterületi véleményeztetésének koordinációját, majd a beérkezett vélemények szerinti véglegesítését.
  • Pontosan és határidőre teljesíti feladatait és ellátja a feladatvégzéshez szükséges és előírt adminisztratív teendőket, elkészíti a heti rendszeres riportokat, igény esetén ad hoc riportot készít.

Elvárások:

  • Egyetemi / főiskolai végzettség,
  • legalább 5 éves értékesítési tapasztalat (projektek, illetve önkormányzati ügyfélkörben szerzett gyakorlat előnyt jelent),
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Kollégáinkban hosszútávon gondolkodunk, ezért 10 %-os fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül.
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit értékesítési jutalékkal és éves bónusszal jutalmazunk.
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható versenyképes cafeteria keretet biztosítunk (SZÉP kártya; készpénz; egészség- és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás; lakáscélú támogatás).
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással támogatjuk.
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőséget biztosítunk.
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető.
  • Vállalati gépkocsit biztostunk, korlátozott magánhasználattal.

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    2014. január 1-jétől megkezdte tevékenységét az E.ON Energiakereskedelmi Kft., amely átvette a versenypiaci áram és gáz kereskedelmi tevékenységet. Az új társaság létrehozásával az E.ON csoporton belül különváltak az egyetemes szolgáltatási körben ellátott ügyfelek és a versenypiaci ügyfelek.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Key Account Manager
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.