Nemzeti Kommunikációs Hivatal

kommunikációs szakértőt

keres határozatlan időtartamra vezetői munkakörbe

Feladatok:

  • Kommunikációs tárgyú közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása, szakmai irányítása
  • Kommunikációs Szakmai Osztály vezetése
  • Kommunikációs és rendezvényszervezési tárgyú beszerzésekhez kapcsolódó műszaki leírások és kereskedelmi ártáblázatok véleményezése, szakmai kontrollja, közreműködés azok összeállításában
  • Lefolytatott eljárásokban részvétel a Bíráló Bizottság munkájában

A munkához kapcsolódó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves kommunikáció vagy marketing területen szerzett tapasztalat
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Jó szervezőkészség, kapcsolatteremtő készség, tárgyalókészség, ügyfélközpontúság
  • Kreatív, megoldáskereső személyiség

Előny:

  • Kommunikációs ügynökségnél, költségvetési szervnél, állami tulajdonú gazdasági társaságnál szerzett gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat és/vagy vezetői affinitás
  • Uniós projektek kommunikációs feladatainak ellátásában, valamint rendezvényszervezés területén szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzési és önképzési lehetőségek, változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés a kormányzati igazgatásról szóló törvény vagy a Munka Törvénykönyve alapján
  • Stabil szervezeti háttér
  • Családbarát munkahely, cafeteria
  • Jól megközelíthető iroda, barátságos munkakörnyezet, fiatalos légkör

Egyéb feltételek:

  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igény megjelölése
  • Végzettségekről, szakképzettségekről szóló okiratok másolatai
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázatot az elbírálásban részt vevő személyek megismerjék
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak – a pályázati eljárással összefüggésben szükséges – kezeléséhez hozzájárul

Jelentkezési határidő:

    2019. március 15.

Állás, munka területe(i):

  • Közigazgatás
  • Köztisztviselő
  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest V. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.