Kommunikációs szakértő

Az MVM NET Zrt. a legnagyobb nemzeti energetikai társaságcsoport leányvállalataként országos lefedettségű átviteli és távközlési hálózatával hozzájárul a kormányzati infokommunikáció biztosításához. A társaság a kimagaslóan nagy megbízhatóságú több mint 6200 kilométer hosszú optikai gerinchálózatának szabad kapacitásait kihasználva biztosít távközlési szolgáltatásokat kormányzati és üzleti ügyfelei nagy megelégedésére.

Feladatok:

  • Részvétel az MVM NET üzleti céljainak elérését támogató éves marketingkommunikációs (külső, belső kommunikáció, rendezvények) terv kidolgozásában
  • A vezető irányítása mellett, az aktivitások koordinálása a társterületekkel és a kapcsolódó projektek kivitelezése
  • Szakmai kiadványok elkészítésében (elsősorban szövegezésében) való közreműködés, a feladattal összefüggő koordinációs feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a rendezvények szervezésében és lebonyolításában
  • Napi szintű kapcsolattartás a partnerekkel, ügynökségekkel
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció, riportok, elemzések, kimutatások készítése

Amit kérünk:

  • 2-3 éves marketingkommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazásokban való jártasság (elsősorban Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Asszertív személyiség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Jártasság a social media felületek működésben és kezelésében
  • Prezentáció készítésében szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben szerezett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes bér
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, Kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Mobilitási támogatás
  • Modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest Róbert Károly krt. 59.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.