Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ÚJPEST FC (ÚJPEST 1885 FUTBALL KFT.)
  • Ha érdekel a labdarúgás és lila-fehér a szíved, akkor a Megyeri úton a helyed! Magyarország egyik legrégebbi futballklubja egyben az egyik legeredményesebbike is, és most itt a kiváló lehetőség, hogy ennek a fantasztikus csapatnak a tagja légy. Minden egyes nap új dolgokat tanulhatsz és nem mellesleg az iroda ablakából egyenesen a festői Szusza Ferenc Stadion gyepére és lelátójára pillanthatsz.

  • Kommunikációs munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      - Cikkek írása
      - Interjúk készítése (magyar és angol nyelven egyaránt)
      - Nyomtatott kiadványok tartalmának szerkesztése, elkészítése
      - A klub internetes felületeinek kezelése
      - A klub social media felületeinek kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Szakirányú végzettség
      - Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
      - Jó és helyes íráskészség
      - A csapat összes hétvégi mérkőzésein való részvétel (szombati munkavégzés)
      - Az újpesti labdarúgás iránti elhivatottság

      - B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Internetes újságírásban szerzett tapasztalat
      - Adobe Premiere Pro stabil használata
      - Fotózásban és kamerakezelésben jártasság

    Amit kínálunk:

      - Akár azonnali munkakezdés

      - Versenyképes jövedelem

      - Szakmai fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Kommunikáció és PR
    • Marketing
    • Marketing, Média, PR vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1044, Budapest Megyeri út 13.

    Jelentkezési határidő:

    2018. 01. 12.

    Jelentkezz, ha megfelelsz az elvárásoknak és szeretnél Magyarország egyik legrégebbi, legnagyobb múlttal rendelkező klubjánál dolgozni.

    Fényképes önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva küldheted el részünkre. A jelentkezéseket január 12-ig várjuk. A jelentkezés tárgyában feltétlenül tüntesd fel a pozíció nevét!

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Kommunikációs munkatárs
    • Rövid pozíció név: Kommunikációs munkatárs
    • Hirdető cég: ÚJPEST FC
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: IV. kerület
    • Feladatok: - Cikkek írása- Interjúk készítése (magyar és angol nyelven egyaránt)- Nyomtatott kiadványok tartalmának szerkesztése, elkészítése- A klub internetes felületeinek kezelése- A klub social media felületeinek kezelése
    • Elvárások: - Szakirányú végzettség- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt- Jó és helyes íráskészség- A csapat összes hétvégi mérkőzésein való részvétel (szombati munkavégzés)- Az újpesti labdarúgás iránti elhivatottság- B kategóriás jogosítvány
    • Elvárt végzettség: Egyetem
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-01-17
    Állás, munka még: ÚJPEST FC>