Érdekel a médiakampányok világa? Szívesen dolgoznál az egyik legnagyobb hirdetőnél? Fontos számodra a rugalmasság? Akkor a legjobb helyen jársz!

Magyarország egyik legelismertebb médiaügynökségeként az ország egyik legizgalmasabb ügyfele részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Kommunikációs kampány támogató

Téged keresünk, ha…

  • 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel médiapiaci/kreatív oldali adminisztratív területen
  • nem riaszt el az adminisztráció, sőt lelkesítenek a számok, adatok, és precízen dolgozol velük
  • magabiztosan használod az Excel-t és az Office programokat
  • képes vagy önállóan, felelősségteljesen végezni a munkád
  • nem okoz gondot a rendszerben való gondolkodás

Amik feladataid lesznek:

  • kampányok kommunikációs támogatása elsősorban non-TV médiacsatornákon
  • kampányokhoz tartozó kommunikációs tervezései feladatok támogatása
  • kreatív anyagok, bannerek, produkciós listák összehangolása, rendszerezése meghatározott irányelvek alapján
  • Facebook adminisztrációs felületének kezelése
  • elemzések, riportok előkészítése
  • médiaügynökséggel, BTL ügynökséggel, kreatív ügynökséggel való kapcsolattartás

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • rugalmasság: 6 órában, nagy részben otthonról is végezhető munka
  • ügyfél oldali tapasztalatszerzés
  • médiapiac működésének megismerése
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, ne habozz, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod.