Kommunikációs Gyakornok

    A Suzuki Motor Corporation európai leányvállalata több mint 28 éves járműgyártási tapasztalatával egyedülálló tudást halmozott fel. A magyarországi vállalatnál a fiatalok versenyelőnyt jelentő szakmai tapasztalatra tehetnek szert back office területen, gyakornoki program keretén belül.

Főbb feladatok

  • A vállalati kommunikációs csoport munkájának támogatása
  • Napi szinten fordítási feladatok angolról magyar, illetve magyarról angol nyelvre
  • Részvétel kommunikációs és PR feladatok ellátásában
  • Eseti jelleggel sajtórendezvények asszisztenciája (kapcsolattartás a meghívottakkal, visszajelzések regisztrálása, részvétel a szervezésben és lebonyolításban)
  • Vállalat arculatát megjelenítő anyagok (molinó, roll-up, stb.) biztosítása és szállítása eseményekre
  • Riportok, ad hoc PR jelentések készítése
  • Meglévő online felületek kezelése, folyamatos frissítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás vagy fordítói tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú önállóság
  • Terhelhető, proaktív és kreatív személyiség
  • Rugalmasság, új megoldások iránti nyitottság, diszkréció

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú angol nyelvtudás, fordítás terén szerzett tapasztalat
  • MS Office magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség piacvezető cégnél
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Esztergom